• Libor Lesák
  • @lesaklibor
  • Grey YouTube Icon

Copyright ©

Libor Lesák 2020

#Lítej s námi…

September 12, 2018

… PRO KRALUPY, na které budou naše děti hrdé

 

Vážení občané, přátelé, kamarádi,

 

je až s podivem kolik vody již ve Vltavě uplynulo od té doby, co jsme se před čtyřmi lety společně pustili do práce. Bohaté město bez dluhů s moderními školami, to byl tehdy náš hlavní cíl. Dali jsme do toho vše, a cíl se podařilo splnit. Kralupy se umístily mezi dvacet nejlepších obcí v České republice. Avšak tím to ani zdaleka nekončí, my chceme PRO KRALUPY víc. Chceme rozkvetlé město plné zeleně, chytré město, jež se pochlubí 100% pokrytím internetem a moderními technologiemi, které nám budou všichni závidět. Dále…

 

bezpečné město, s moderní městskou policií, pěší zónou a nádražím bez nepřizpůsobivých, s nulovou toleranci vůči ubytovnám, zkrátka místo, kde se nebudeme bát. Navíc, jsme řidiči, a proto postavíme další parkoviště, tak aby každý mohl večer uložit své auto, avšak zároveň máme rádi přírodu, zábavu i kulturu, a z toho důvodu podpoříme další odpočinková místa v přírodě, o kterou se i nadále budeme vzorně starat. A co dalšího máme ještě v plánu?

 

Dokončíme centrum Kralup, které nyní bude naše město důstojně reprezentovat, proměníme pěší zónu v oázu klidu a zeleně, a také dáme do pořádku park na Seifertově náměstí. Samozřejmě podpoříme i milovníky sportu, kterým přidáme peníze a dovedeme Kralupy do vyšší ligy. Postaráme se také o naše nejstarší spoluobčany, pro které připravíme dům pro seniory i denní stacionář, a nakonec Kralupy proměníme v centrum vědy a techniky.

 

Dáváme si nelehké cíle, ale věříme, že společně s Vámi to zvládneme. Toužíte-li také po krásném městě, plném zábavy, sportu a kultury, neváhejte a pojďte do toho s námi. Anebo alespoň sledujte náš magazínový seriál, v jehož průběhu Vás seznámíme se vším, co postupně chceme změnit k lepšímu. Děláme to totiž pro vás pro všechny, PRO KRALUPY, pro naše město, na které budeme právem hrdí!

 

Váš Libor Lesák a tým ODS Kralupy

Please reload

Our Recent Posts

Centrum Kralup se občanům představilo v novém. Nechybí ani vytoužená fontána s vodotryskem či zrekonstruovaná historická studna

February 6, 2019

Stejně jako v uplynulých letech se i tento rok mohou občané těšit hned na několik zajímavých investičních akcí. Nejen, že začne realizace multifunkční...

Měníme Kralupy k lepšímu. Parkovací dům u nádraží pomůže vyřešit potíže s dopravou a díky dotaci vyjde levně

January 30, 2019

Volte ty, kteří Vám nabízejí řešení. Rozhodujete VY!

October 4, 2018

1/1
Please reload

Tags