top of page
Vyhledat
  • odskralupy

# Postavme kraj na nohy … ať máme DOBŘE DOSTUPNÉ MĚLNICKO a jezdíme do Prahy rychleji

Aktualizováno: 25. 9. 2020

Náš kraj je úžasný region plný zajímavostí, nicméně většina jeho obyvatel stejně musí dojíždět za prací do hlavního města, možná i Vy. Kvalitní silnice, stejně jako moderní železnice jsou proto nezbytné. Současné vedení kraje ovšem neudělalo mnoho pro to, aby se cokoliv zlepšilo. Nyní ale nastal čas to konečně zlepšit. POSTAVME KRAJ NA NOHY a ukažme, že i Středočeši mohou cestovat bezpečně a moderně jako ostatní lidé.

„Většina silnic je poškozených, chybí parkoviště pro vozidla poblíž nádraží, 18 mostů je v havarijním stavu a některé vlaky vypadají jako z 80. let,“ představuje vizitku současné koalice ve vedení regionu náš kandidát do krajského zastupitelstva Libor Lesák, který sám působí jako dlouholetý kralupský místostarosta. Jelikož obchvat Kralup a Mělníka, stejně jako kvalitní silnice jsou naší prioritou, rozhodl se jít současnému vedení kraje příkladem.


„Úspěšné dokončení obchvatu Kralup a Mělníka je pro nás obrovským závazkem, který PRO VÁS STŘEDOČECHY musíme splnit"

Již v uplynulých letech v Kralupech probíhala intenzivní výstavba nových komunikací, stejně tak se vytvářela další místa pro vozidla. „V letošním roce je v plánu parkovací dům poblíž kralupského nádraží s kapacitou 300 automobilů,“ uvádí Libor Lesák, jemuž se modernizace města daří především díky jeho úspěšné dotační politice. Po vzoru Kralup chceme postavit další P+R parkoviště i na Mělníku či v Neratovicích a zajistit tak parkování pro všechny.


Dále zveřejníme dlouhodobý plán rekonstrukce silnic i jeho plnění a zabezpečíme místa častých dopravních nehod, především zmodernizujeme železniční přejezdy. „Mezi naše další priority pak patří také vytvoření silničního propojení D7 a D8, nebo rekonstrukce sítě komunikací mezi Neratovicemi a Kostelcem nad Labem, zdůrazňuje Josef Chalupa, dlouholetý kostelecký starosta další plány, které musíme PRO MĚLNICKO a jeho občany zrealizovat.


„Zařídíme platbu kartou v dopravních prostředcích i moderní vlaky s WiFi“

Libor Lesák, kralupský místostarosta a kandidát do krajského zastupitelstva


Nejen, že s námi se dostanete do Prahy rychle a bez potíží, ale v případě, že jezdíte vlakem, budete cestovat komfortně a bez obav. V prvé řadě zlepšíme bezpečnost na nádražích a poté dotáhneme do konce to, co extra ministr Havlíček jen slibuje. Čisté prostory pro cestující, lépe navazující spoje a především moderní vlaky s dveřmi, jež jdou otevřít a WiFi připojení, to vše se stane samozřejmostí, stejně jako možnost platby kartou v hromadné dopravě.


Řádné fungování Krajské správy a údržby silnic, je náš poslední velký cíl, kterého chceme v oblasti zlepšení dopravy ve Středočeském kraji i na Mělnicku dosáhnout. Více projektů, řádné hospodaření a bezproblémové zadávání zakázek, tak bude tato organizace vypadat.


Je Vaším snem POHODLNÁ CESTA DO PRAHY i kvalitní silnice bez děr?


Potom neváhejte, podpořte tým ODS Mělnicko u voleb a jezděte do práce rychle a bezpečně.

1 367 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page