Vyhledat
  • odskralupy

#Lítej do rána


… PRO KRALUPY PLNÉ ZÁBAVY, kultury, sportu i aktivního odpočinku

V průběhu posledních let se našemu týmu podařilo změnit společenský život i sportovní vyžití ve městě k nepoznání. Znásobil se počet divadelních představení, vzniklo také 3D kino a nechyběla ani modernizace sportovišť, a to včetně nového koupaliště a wellness centra. PRO KRALUPY však toho plánujeme ještě mnohem víc. Podpoříme alternativní kulturu, zatraktivníme Dny Kralup, a především nalijeme další peníze do sportu.

Granty pro občany na podporu volnočasových aktivit a pohybu, to byl jeden z primárních cílů, který se podařilo našemu týmu ODS Kralupy do puntíku splnit. Jsou to totiž právě běžní lidé, jež tvoří duch a charakter každého města, stačí se podívat na festival v Riu. A město plné zábavy chceme i my. Proto podpoříme alternativní kulturu, pro jejíž pořadatele umožníme taktéž čerpat finanční příspěvky z rozpočtu města, čímž však naše vize ani zdaleka nekončí.

„Za zábavou již nebudeme muset cestovat do Prahy“

Jeden z našich hlavních cílů, který musíme PRO KRALUPY a PRO VÁS splnit

„I pivo je kultura, a proto umožníme rozšíření předzahrádek, a to tím, že snížíme poplatky za zábor veřejného prostranství,“ vysvětluje Libor Lesák, lídr ODS Kralupy a kandidát na starostu s tím, že taktéž nebude chybět podpora divadelních a hudebních festivalů všech forem. Stejně tak pro místní zajistíme OPEN AIR festivaly, a také využijeme veřejné prostory pro pořádání letních kin, koncertů a dalších zajímavých společenských akcí.

PRO KRALUPY PLNÉ ZÁBAVY jsme ochotni udělat cokoliv, a nezapomínáme ani na ty, kdo si chtějí užívat volný čas spíše individuálně či v rodinném kruhu. „Založíme proto další odpočinková místa s ohništi a grily uprostřed přírody, kde se lidé budou moci scházet s přáteli,“ zdůrazňuje Libor Lesák s tím, že třeba to u Vltavy, nedaleko parku na Strachově, patří mezi nejoblíbenější. Samozřejmě zatraktivníme Dny Kralup a další městské slavnosti.

„Vrátíme Kralupy zpět do vyšší ligy a zafinancujeme také sport dospělých“

Ing. Petr Listík, člen ODS Kralupy, radní, podnikatel a sportovec

Nedostatečný pohyb dětí je další problém, se kterým se nejen naše město, ale i celá společnost potýká. Z toho důvodu prosadíme více peněz do sportu, aby si každý mladý Kralupák mohl vybrat přesně to, co ho baví. Na rozdíl od jiných však nezapomínáme ani na sport dospělých, chceme zkrátka vrátit Kralupy zpět do vyšší ligy, a proto finančně podpoříme i je. Stejně tak postavíme dalších cvičící prvky, jaké vyrostly třeba na Cukrovaru nebo na sídlišti V Zátiší.

„Taktéž rozšíříme kralupská sportoviště a dokončíme modernizaci jednotlivých školních areálů, které vybavíme zábavními i cvičícími prvky,“ uvádí radní Ing. Petr Listík s tím, že taktéž dojde k rozvoji cyklostezek a jejich napojení na systém regionálních cyklotras.

Chceš město s dokonalým sportovním i kulturním vyžitím, kde se nebudeš nikdy nudit?

Přidej se k nám, přijď nás podpořit k volbám a pak už jen lítej s námi!


0 zobrazení
  • Libor Lesák
  • @lesaklibor
  • Grey YouTube Icon

Copyright ©

Libor Lesák 2020