Vyhledat
  • odskralupy

#Lítej bez děr...


… PRO SNADNO DOSTUPNÉ KRALUPY s novými silnicemi a parkovišti

V průběhu posledních let se našemu týmu podařilo změnit řadu věcí ve městě úspěšně k lepšímu. Stavěla se nová parkoviště, docházelo k rekonstrukci komunikací, a také nechyběla ani instalace moderního osvětlení. Řadu z těchto akcí se podařilo uskutečnit díky obětavé práci našeho lídra Libora Lesáka, který PRO KRALUPY získal mnoho dotací. V tomto směru hodláme pokračovat i v budoucnu. Na co se tedy můžete těšit?

Jednou z našich hlavních priorit je především efektivní řešení dlouhodobě nepříznivé dopravní situace v Kralupech. „Nekonečné kolony aut, táhnoucí se od Kaučuku až po světelné křižovatky v Lobečku se stanou minulostí,“ uvádí náš lídr Libor Lesák, jež jako budoucí starosta dobře ví, co občané chtějí. Proto, abychom toho bez problémů dosáhli, snížíme nejprve počet aut, který naším městem denně projede, a pomůže nám v tom obchvat Kralup.

„Dobře dostupné město bez bariér“

Jeden z hlavních cílů PRO KRALUPY, který změní naše město k lepšímu

Jeho výstavbu se nám podařilo v předchozích letech zařadit mezi hlavní priority Středočeského kraje, avšak tím práce týmu ODS Kralupy ani zdaleka nekončí. Naopak, právě nyní pořádně zamakáme a dohlédneme na to, aby byl projekt obchvatu zdárně dokončen. „Stejně tak budeme požadovat přítomnost zástupců našeho města u výběrového řízení,“ zdůrazňuje Libor Lesák s tím, že osobně dohlédne na to, aby vše proběhlo, jak má.

Úspěšné dokončení obchvatu města, je však teprve začátek našeho plánu, jak zlepšit dopravu v Kralupech. Jednou z novinek, která se nám osvědčila v uplynulých letech, a zároveň pomohla efektivně vyřešit tvorbu automobilových kolon v centru města, jsou kvetoucí kruhové objezdy. Právě proto podpoříme jejich výstavbu také v Lobečku, na Lidovém náměstí, i jinde, kde je třeba a tím zajistíme dobře průjezdné Kralupy 24 hodin denně.

„Bezpečné parkování pro všechny“

Obrovská výzva pro náš tým, kterou musíme splnit

„Stejně tak PRO KRALUPY počítáme s výstavbou dalších stání pro vozidla, kterých je v aktuální době nedostatek,“ říká náš kandidát na starostu Libor Lesák, podle kterého se již nyní mohou obyvatelé sídliště Hůrka těšit na nové parkoviště v ulici Dobrovského. V tomto trendu samozřejmě bude náš tým ODS Kralupy pokračovat. V budoucnu tak postavíme i P+R parkoviště s podchodem do Podháje, abychom nemuseli při cestě na vlak lítat přes koleje.

Moderní infrastruktura a bezbariérové chodníky je náš poslední velký cíl, kterého chceme v oblasti zlepšení dopravy v Kralupech dosáhnout. Podařilo se nám zrekonstruovat ulici Štefánikovu, nyní jde na řadu komunikace v ulici Gagarinova, a budeme v tom pokračovat.

Chceš lepší město bez dopravních komplikací a s dostatečným počtem parkovišť?

Přijď nás podpořit k volbám, dej nám důvěru a pak už jen létej s námi!

#Lítejbezděr #Lítejsnámi #LiborLesák #DopravavKralupech #ObchvatKralup #Parkoviště

0 zobrazení
  • Libor Lesák
  • @lesaklibor
  • Grey YouTube Icon

Copyright ©

Libor Lesák 2020